Translate

wtorek, 10 września 2013

Czy zdążę się jeszcze tego wszystkiego nauczyć?

Wczoraj próbowałam wydrukować  kilka postów z początku mojego blogu.Moja koleżanka ma 5 letniego prawnuczka ktory lubi słuchać opowieści o zwierzakach.Chcialaby mu poczytać.Niestety nie poradzilam sobie z tym problemem.Czytałam różne wypowiedzi jak to zrobić,ale chyba jestem już taka gapa,że nie poradziłam sobie. W domu względny spokój. Dzisiaj nasza mala znajda była na pierwszej wizycie lekarskiej.Jest zdrowa,ma około czterech miesięcy i jest dziewczynką.Jak bedzie miała 6 miesięcy,to będzie miała zabieg sterylizacji. Córka,bo to jej kotka dała jej na imię-Pati,Patusia.Jest Pusia i jest Patusia.Tak wyszło.Pusia w dalszym ciągu na kotkę reaguje alergicznie.Ucieka z domu a,kiedy jest i widzi małą to się puszy i warczy.Ciagle sprawdza miskę malej kotki,czy aby tam nie ma czegoś bardzo dobrego.Kotka upodobała sobie miejsce za drzwiami,i tam się chowa przed Pusią.Nigdy bym nie sądziła ,ze będą takie klopoty.Mała bardzo ładnie się bawi,piłeczkami sama wszystkie znajduje i w pyszczku sobie je nosi.Lubi też zabawę w zajączki.Ale Pusia wszystko ignoruje,mimo,że my staramy się do niej ładnie mówić i zachęcać do zabawy.Zupełnie nie jest zainteresowana.Patrzy,tylko  kiedy może uciec z domu.Nie wiem, gdzie się podziewa przez caly dzień.Chyba ma gdzieś już drugi dom.Sytuacja,wiec jak widzicie jest patowa.Martwię się co bedzie dalej.Co do pytania z tytulu mego postu może ktoś napisze do mnie jak wydrukować posty z blogspot.com.Bardzo proszę o wiadomość.....cdn.bara66.

5 komentarzy:

 1. Cześć!
  Czy Twoja koleżanka ma komputer? Bo można skopiować post na pocztę gmail i wysłać. Inaczej trochę nie bardzo.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wcześniej była jedynym kotem w domu...i dlatego teraz tak reaguje...Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Halinko!
  Jeżeli jesteś na Firefox to jest bardzo łatwo.
  Dany post przejeżdżasz kursorem i barwi się na niebiesko.
  Wchodzisz na Plik ( u góry) - i tam masz opcje drukowanie.
  I po sprawie.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba przy tym wcisnąć lewy klawisz myszy i trzymać, do podbarwienia całego tekstu!!! Potem kliknąć kopiuj lub co tam chcesz. Jeśli tego klawisza nie ruszysz, to ciągle będzie zapisany w pamięci kompa , że coś z tym tekstem robisz.
   Pa:)
   Ewa

   Usuń
 4. Ewentualnie sugeruję skopiowanie postu - zaznaczas tekst myszką, potem Ctrl +C, potem wklejasz do notatnika (CTRL +P),a tam już tylko Edyca -> Plik - > Drukuj. Na początku wszystko wydaje się trudne, ale uszy do góry. Będzie coraz lepiej.

  OdpowiedzUsuń