Translate

poniedziałek, 3 marca 2014

Trudne chwile z wszystkich stron.Dlaczego tak trudno żyć?

Przedwiośnie to taka pora roku ,że spoglądamy z wielką radoscią na to co dzieje sie za oknem.Mamy nadzieję,ze nie za dlugo już będzie ciepło ,i zielono.Ale wszystko sie opóżnia .Noce są zimne i tak naprawde to wszystko jeszcze śpi.Moja znajoma mieszkajaca w okolicy NY USA przysłala mi zdjęcie z miasteczka Matawian z świeżymi opadami śniegu a mieli,go wtej zimie bardzo dużo.To co dzieje się u naszych najbliższych sąsiadow,napawa nas ogromnym lękiem.Nie chcę sie wymądrzać ale,nie wygląda to na zwykły konflikt między dwoma sąsiadami.Zwaśnieni sąsiedzi,czasem latami się gniewają ale,są też takie sytuacje kiedy dobry mediator pomoże im się pogodzić i dojść do ładu i składu.Jeden trochę ustąpi,drugi też zejdzie z piedestału i dochodzi do dobrego kompromisu.Ale czy jest w tej chwili w dyplomacji światowej ktoś zdolny się podjąć takiej mediacji?Nie sądzę.Wszyscy są mądrzy na fotelach w tv i innych mediach,ale to nie wystarcza.
Nasza mała kotka ma znowu ruję,nie moglismy załatwic dla niej sterylizacji w ub.miesiącu bo chorowała.Teraz z nowu dostała ruji.Nie śpimy już kilka dni.Jej śpiew jest wprost porażajacy.Bardzo ją to męczy.To są takie ataki ,szczegolnie uciążliwe nocą.Pusia patrzy na nią bardzo niechętnie a nam bardzo zal bo ona jest jeszcze taka malutka.Tak ,ze widzicie  -nie jest lekko.Ale kto to powiedział ,że będzie lekko? Zeby tylko wszystko jakoś sie dobrze skonczyło.Czego i wam i sobie życzę.....bara663 komentarze:

 1. jakie śliczne zdjęcia, czarnuszka jak modelka !!! i te wielkie oczy ...
  Kocham zwierzęta i lubię ludzi, którzy zwierzęta kochają

  OdpowiedzUsuń
 2. Halino, ta czarna maleńka koteczka jest prześliczna.
  Czytałam, że u młodziutkiej kotki ruja może ciągnąc się nawet przez pół roku co kilka kilkanaście dni.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeżyłam to kiedyś i wiem jak wygląda. Spać się nie da. Jednak, cóż to jest, w porównaniu z przyjemnością towarzystwa zwierzaka.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń