Translate

piątek, 29 sierpnia 2014

Moja wielka przygoda konkursowa z siecia Orange.Poczytajcie.... nie pożałujecie !!!!

Cos mnie dzisiaj podkusilo i odpowiedzialam na jeden z wspanialych konkursow internetowych.Mam szanse wygrac tak brzmiała oferta.Wiec sobie pomyślałam a nuż się uda.Bardzo potrzebny mi jest jakikolwiek sukces pomyślalam,i nie wiele się zastanawiajac odpowiedziałam,I dałam się złapać w sidła zastawione przez sieć telefoniczną Orange.W internecie na tej stronie należało zakreślić co chciałabym możliwie wygrać.Przydałby mi się netbook -dlaczego nie?Nigdzie nie bylo żadnej informacji,że jest to oferta sieci telefonicznej.Tylko pod koniec  pytań było czy chciałabym byc zwolniona z abonamentu na 3 miesiące.Kliknęlam zadowolona ,że wreszcie jakis konkret się trafił.No i się zaczęło.Po kilku minutach telefon.Szalenie sympatyczny głosik informuje mnie o zaletach korzystania z telefonu w sieci Orange.Same zalety ,więc się zgadzam na wszystko.Każdy moj argument nawet taki ,że jestem wierna sieci Plus i umowa kończy się dopiero w 2015 roku nie jest przeszkoda.Wyjaśnienia są bardzo wnikliwe kilko etapowe .Przchodzę lekko pytania ale,zważywszy na moj wiek i szybkosć mojej percepcji nie za wiele z tego rozumiem.Rozmowa jest długa.Panienka sypie nagrodami :mozliwości a dodatkowych minut i darmowych SMS..Wszystko super.Kiedy zadaje pytanie o sprawdzenie w BIK i innym czyms takim.Moja mina rzednia.Wszystkie telefony w mojej rodzienie są kupowane na mnie,ale czy placone są regularnmie tego już nie wiem.Po za tym corka moja korzystała z  dwoch moich kart kredytowych ktore teraz splaca.Ale czy regularnie nie mam pojęcia.Więc wtedy sobie pomyślałam o dobrze nie dadza mi tego nowego telefonu i dobrze.Ale panienka opowiada dalej o tych SMS a ja sobie myślę do kogo bym miała SMS-ować kiedy moi wszyscy bliscy już na innej planecie egzystuja.Chyba ,ze Orange tam te SMS-y wyśle.Kiedy jakoś dziwnie po 20 minutach słuchania o tym wszystkim moje ucho wyrażnie sie zagrzalo/slyszę tylko na jedno ucho/ z obawy ,ze mogę nieopatrznie stracic słuch-wydukałam,ze już tego dłużej nie moge słuchac i powiedziałam przepraszam do widzenia i wyłączylam telefon.Przupomniałam sobie jak to moj syn icórka mnie przestrzegali i mówili,że na wszystkie propozycje mam klikać nie i jeszcze raz nie.Bardzo mi zal tej młodej dziewczyny z tej sprzedaży Orange ,że ja tak zawiodę no i tego telefonu  mial miec aparat 5 maga pikseli i lampę błyskową i duży wyświelacz.I mieli mi go dostarczyc 3 wrzesnia.Nie wiem jak to się skonczy.Ale faktycznie ja sama o sobie myslę ,że chyba coś ze mna nie tak ,że dałan się tak wmanewrować..Moi drodzy juz mam nauczke klikac trzeba na wszystko ..Nie" a będzie dobrze ...cdn.bara 66 .

3 komentarze:

 1. Ja też kiedyś wpadłam w pułapkę ...tylko że mnie to kosztowało ponad 40 zł .....uruchomiłam jednym kliknięciem na FB jakąś płatną grę ......musiałam u operatora to zablokować bo SMS ciągle przychodziły a kasy ubywało- pozdrawiam Halinko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, przepraszamy, jeśli ta sytuacja wywołała Twoje niezadowolenie. Biorąc udział w niektórych konkursach udzielamy również zgody na kontakty marketingowe, które oczywiście w każdej chwili można odwołać. Szczegóły można znaleźć w regulaminie danej zabawy.

  W przypadku sieci Orange można złożyć zamówienie na nową ofertę również przez telefon, ale sama umowa jest wiążąca dopiero po jej podpisaniu. Nawet, jeśli zamówienie zostało złożone to nie musisz odbierać przesyłki od kuriera i podpisywać umowy. Dodatkowo w przypadku zakupów na odległość nawet po podpisaniu umowy można od niej odstąpić w terminie 10 dni.

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub sugestie dotyczące obsługi czy też konkursu, o którym piszesz to możesz się z nami skontaktować korzystając z formularza Pomoc Orange http://pomoc.orange.pl. Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

  Pozdrawiam
  Tomek
  Orange Ekspert

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Halinko!
  Wczoraj wróciłam do domu około 18-tej. Czytałam Twój post jednak byłam podróżą mocno zmęczona. Pokonaliśmy ponad 1300 km. Chcieliśmy być w domu jak najszybciej....
  Czytałam komentarz eksperta Orange i sądzę, że problem został rozwiązany...
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń