Translate

sobota, 10 września 2016

Piękna sobota ale ,zarazem smutna...........

Pogoda w dniu dzisiejszym jest taka,jak można sobie tylko wymarzyć.Cieplutko,słonecznie od rana i wyjatkowo bezwietrzna w naszych Bramkach.Bo tu u nas prawie zawsze wieje.Dzisiaj wiatru nie ma wogóle. Kiedy przeczytałam wiadomość o śmierci jednego z reporterów Gazety Wyborczej,pomyślałam sobie : no tak,musi być coś złego bo jest za pieknie. Krzysztof Miller reportazysta człowiek ogromnie wrazliwy mający zaledwie 54 lata odszedł nagle.Jego serce i dusza nie wytrzymały tego co widziały i słyszały.W internecie każdy jego reportaż miał coś charakterystycznego dla niego rozpoznawalnego tylko dla jego wrazliwego serca.Zapoznajcie się proszę z jego twórczoscią a zobaczycie o co chodziło temu artyście reportażu. To ,że odchodzą tak młodo w sile wieku ludzie ktorzy uczestnicza w ekstremalnych zdarzeniach naszego czasu staje sie juz regułą.Ilu młodych żołnierzy po pobycie na misjach nie może się odnależć w życiu cywilnym. Srednia wieku dziennikarzy dożywających słusznych lat,też nie powala.Umierają młodo bo żyją nie raz,w tak strasznych miejscach o ktorych nasza wyobraznia nie jest sobie w stanie nawet wyobrazic.Bardzo mi smutno. Teraz trochę o nas.Nasze kotki też jakoś nie mają humoru. Niechca się bawić.Pusia ucieka z domu a Patusi nie mogę zachecic do zadnej zabawy. Kilka dni temu były 80 urodziny męża.Było smutno gdyż rodzina mego syna z nim samym na czele nie mogła osobiscie złozyć życzeń tacie z powodu nawału obowiazków zawodowych.No,cóż -takie czasy. Był jednak mały torcik bardzo smaczny i dwie swieczki symboliczne solenizant zdmuchnał pod cyferkami 80 .Ja i wnuczek Adam z córka odspiewalismy gromkie  -sto lat.Tradycji stało się zadość.Na 18 wrzesnia mój syn zarzadzil spotkanie całej rodziny na uroczystym obiedzie.Ma być jeszcze jeden duży tort z napisem. Imają byc wszyscy bez telefonów komórkowych.Pożyjemy zobaczymy.Kiedy juz odspiewaliśmy sto lat,przyszly nasze psy aby dołączyć do nas i zteż złozyć życzenia.Sara jest biedna cieżko jej chodzic po schodach bo ma chore biodro ale też weszła na piętro. Czym sprawiła nam z Jorisem wielką radość.Trzeba było widziec jak się cieszyły i my z nimi. Zjedliśmy dobry obiad i po kawałku bardzo dobrego tortu.Niestety szampana nie było i toast spełniliśmy coca colą.Bierzemy takie leki ,że nie wolno pic alkoholu i już.To też urok naszego wieku. Pozdrawiam wszystkich serdecznie iżyczę duzo zdrowia.napisała Bara66.cdn.

6 komentarzy:

 1. 80 lat to super wiek.......życzę Halinko twojemu małżonkowi jeszcze wielu lat w zdrowiu i ciepło pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. HALINKO - FILM MI SIĘ NIE OWIERA ...
  ----------------
  ZŁÓŻ ODE MNIE ŻYCZENIA PANU MĘŻOWI :-) OD MOJEJ MAMCI TEŻ ... PRZEKAŻ OD NAS 80 UŚMIECHÓW ...
  --------------
  też zmartwiłam się tą niespodziewaną śniercią ... ech, niekt.orzy żyją bardzo intensywnie i spalają się ale zwykle to się ci nieprzeciętni ... w krótkim czasie, przeżył czasu wiele ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Halinko! Twojemu Mężowi gratulacje najserdeczniejsze i życzenia duuużo dobrego zdrowia i pogodnego nastroju! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdeczna,najlepsze życzenia dla Jubilata. Duuuuuuuuuuuuużo zdrowia !!

  OdpowiedzUsuń
 5. JAKŻE SPÓŹNIONE ALE BARDZO SZCZERE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA TWOJEGO SZANOWNEGO MAŁŻONKA. ŻYCZĘ MU DUŻO, DUŻO ZDROWIA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
  HALINKO JUŻ ZA DWA DNI MACIE ZNOWU UROCZYSTE, RODZINNE SPOTKANIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZDASZ NAM SZCZEGÓŁOWĄ RELACJĘ. BĘDZIEMY SIĘ RADOWAĆ RAZEM Z WAMI.
  CAŁUJĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana Halinko!
  Właśnie przeczytałam Twoje komentarze. Tylko Ty potrafisz sprawić, że po twarzy spływają łzy szczęścia. Bardzo Ci dziękuję. Przypuszczam, że domyślasz się jak wiele znaczą dla mnie te komentarze. Mam nadzieję, że TEN KTOŚ je przeczyta i o to właśnie chodzi.
  Tym samym będzie wiedział, że są ludzie, którzy doceniają Jego pracę i trud. To smutne, że inni nie potrafią docenić pewnych rzeczy i tego co dla nich się robi. Malo tego, potrafię jeszcze bardzo krytykować.
  HALINKO, JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!
  Całuję Cie bardzo mocno i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń